Dobrovoljci poraženi na početku nove sezone, mlađi pioniri ubedljivi u prijateljskoj utamici.

28. 09. 2024. – Teško gostovanje i poraz na startu prvenstva košarkaškog kluba Radnički Kovin. Hajduk iz Kule savladao je naš tim rezultatom 98:63 po četvrtinama 24:15, 26:21, 23:16 i 25:11. Radnički je ovu utakmicu odigrao bez petorice standardnih i veoma bitnih igrača, a kako je Bojan Đurašinov trener radničkog posle utakmice izjavio do sredine treće četvrtine imali su korektan rezultat međutim tada su fizički pali i na kraju bila je to prevelika razlika u odnosu na igru. Siguran je trener da će igrati sve bolje i da će dobri rezultati vrlo brzo doći.

Mlađi pioniri Radničkog pod vođstvom Velimira Stajkovića danas su u prijateljskoj utakmici savladali ekipu Kris Kros iz Pančeva rezultatom 49:37.

U narednom kolu Dobrovoljci dočekuju ekipu Sveti Đorđe iz Žitišta, utakmica se igra u hali sportova OŠ „Đura Jakšić“ u subotu, 05. oktobra sa početkom od 18:00 časova.