Rezultati drugog kola popularne Segunde

Proteklog vikenda odigrano je drugo kolo Druge južnobanatske lige „Zapad“.

Opštinski derbi odigrao se u Mramorku, gde su fudbaleri Proletera dočekali ekipu BSK iz Bavaništa. I pored dobre igre oba tima i dosta šansi sa obe strane, mreže u Mramorku su mirovale svih 90 minuta. Rezultatom 0:0 i podelom bodova završen je opštinski derbi.

Bodovi su podeljeni i u Gaju, gde je domaći Partizan dočekao Jugoslaviju iz Jabuke. Obe ekipe su uspele da po dva puta zatresu mrežu protivnika i rezultatom 2:2 (1:1) završena je ova utakmica.

Omladinac iz Deliblata gostovao je ekipi Voja Gačić iz Pančeva. U prvom poluvremenu domćini su pokazali bolju igru, i uz više šansi nego Omladinac, uspeli su da postignu gol. Na zasluženi odmor posle prvih 45 minuta domaći fudbaleri odlaze sa minimalnom prednošću od 1:0. Drugo poluvreme donelo je dosta dobre igre ali su opet fudbaleri Jugoslavije bili uspešniji i uspeli da zatresu mrežu Omladinca i tako postave konačan rezultat 2:0.

U sledećem kolu BSK Bavanište dočekuje Stari Tamiš, Proleter iz Mramorka gostuje ekipi Jugoslavija iz Jabuke, dok će Omladinac iz Deliblata ugostiti Partizan iz Gaja. Sve utakmice su zakazane za nedelju 10. septembar i počinju u 16:30 časova.