Na „Kraljevcu“ održano takmičenje u sportskom ribolovu u organizaciji radnje „Ribolov Ilić“

22. 10. 2024. – U organizaciji ribolovačke radnje „Ribolov Ilić“ iz Smedereva u saradnji sa klubom sportskih ribolovaca „Dunavac2020“ i udruženjem sportskih ribolovaca „Deliblatsko jezero“ po vedrom, ali vetrovitom danu na jezeru Kraljevac održano je takmičenje u disciplini Feeder (Fider). U takmičenju je učestvovalo 24 takmičara. U sektoru A prvo mesto pripalo je Marku Ristiću koji je imao ulov od 1185 grama, a on je ujedno i pobednik u ukupnom plasmanu. Drugo mesto u sektoru A osvojio je Milorad Grujić sa 920 grama dok je treće mesto zauzeo Vojislav Bajatović sa 905 grama ulovljene ribe. U sektoru B Milan Simović osvojio je prvo mesto sa ulovom od 750 grama ujedno je u generalnom plasmanu zauzeo treće mesto. Drugo mesto u sektoru B pripalo je Milanu Milosavljeviću sa 595 grama, a treći u sektoru bio je Bojan Nikolić sa ulovom od 575 grama. U sektoru C najbolji bio je Goran Denić sa 830 grama i njemu je pripalo drugo mesto u generalnom plasmanu. U sektoru C drugi je bio Vladimir Milosavljević sa 815 grama dok je treći bio Đorđe Petrović sa 755 grama ulova. Uz prigodan ručak dodeljene su medalje, pehari i pokloni za najuspešnije takmičare kako po sektorima tako i na stazi.

Završno takmičenje za ovu sezonu u sportskom ribolovu u organizaciji KSR „Dunavac2020“ održaće se takođe na jezeru Kraljevac u subotu, 26. oktobra.