FK BSK završio pripremni period

Pripremni period za fudbalere FK BSK iz Bavaništa zvanično je juče završen. Na jučerašnjoj prijateljskoj utakmici BSK je ugostio ekipu FK „Mladost“ iz Vojilovice. Posle prvog poluvremena koje je završeno rezultatom 1:0 mislilo se da će do kraja meča rezultat biti neizvesan. Međutim u drugom poluvremenu fudbaleri BSK-a zablistali su na terenu i dobrom igrom i uigranim akcijama uspeli su da postignu još pet pogodaka, dok je gostujuća ekipa samo jednom zatresla mrežu domaćina. Tako da je rezultat na kraju ove prijateljske utakmice bio 6:1. Golove za Bavaništance postigli su: Grujičić 2 gola, dok su Ilić, Jelisijević, Antić i Jovanović dali po jedan gol.

Od sledećeg vikenda zvanično počinje takmičenje u drugoj južnobanatskoj ligi „Zapad“. FK BSK iz Bavaništa u prvom kolu lige dočekuje ekipu „Partizan“ iz Gaja. Utakmica će se odigrati u nedelju 27. avgusta 2023. godine sa početkom u 17 sati.