Ponovo remi na gradskom stadionu

Juče je na gradskom stadionu FK „Radnički“ Kovin ugostio ekipu „Borac“ iz Starčeva. U prvom poluvremenu gosti su prvi došli do pogodka i poveli sa 1:0, ali do kraja prvog dela utakmice fudbaleri Radničkog uspeli su da zatresu mrežu gostiju i da na odmor odu sa izjednačenim rezultatom 1:1. U drugih 45 minuta borba je bila velika što pokazuje i to da je u ovom delu utakmice postignuto još 4 pogotka, po dva sa obe strane. Rezultatom 3:3 završena je ova utakmica a ekipe „Radnički“ i „Borac“ podelili su bodove. FK „Radnički“ se posle trećeg kola vojvođanske lige „Istok“ nalazi na 10. mestu sa osvojena 2 boda. U narednom kolu naši fudbaleri ponovo će igrati na domaćem terenu a ugostiće ekipu OFK „Proleter“ iz Banatskog Karlovca. Utakmica će se odigrati u subotu, 02. septembra 2023. godine sa početkom u 16:30 časova.